Kniha návštěv

Datum 03.06.2014
Vložil konemy
Titulek Krásné

Dobrá stránka s přesnými informacemi, nejvíce mne zaujaly články o jejich sociálním chování.

Datum 06.07.2013
Vložil Chesterfield
Titulek Super

Tak jsem si našla čas a důkladně si to tady u Tebe pročetla, Tvůj osobitý styl podání informací je opravdu skvostný. Chtělo by to knižní vydání
čau Chester

Datum 21.06.2013
Vložil Henrich
Titulek Pekne spracovaný Web

Potkany chovám aj ja. Váš web je pekne spracovaný. Ja ich kŕmim zmesou kukurice a slnečnice. Občas trochu jogurtu či suchú kôrku. Najviac im mimo vareného mäsa chutí slnečnica, potom až kukurica. Obilie moc radi nemajú (ani pšenicu, jačmen či ovos). Petržlen mi nejedia vôbec a mrkvu len kúsok. No majú radi napríklad kaleráb. Syr majú dosť radi. Mlieko vypíjú ale majú z neho hnačku.

Datum 11.06.2014
Vložil konemy
Titulek Re: Pekne spracovaný Web

To není zdravé, kukuřice a slunečnice jsou velice tučné.Raději je krmte směsí pro potkany!Obilí snědí, když jim zpřísníte jídelníček a když to nesní, nic lepšího jim nedáte.

Datum 22.04.2013
Vložil Anička
Titulek Rada

Ahoj, potřebovala bych radu, mám bráchu který je alergický na křečka a nějaké pyly. Myslíte že by šlo si pořídit potkana? Děkuji Anička, PS: Máte moc hezké stránky :-)

Datum 27.01.2013
Vložil jarda
Titulek rada

Ahoj je to tu zajimavé, ale potřeboval bych poradit jelikož si syn koupil potkany a musím říct že přirostli k srdci i mě jako jeho tatovy.Ale ted k té radě jelikož jeden ztěk potkanku má asi podle veterináře problém s nachlazením a veterynář se s tím to druhem chovaní potkanu nesetkal tak mi moc neporadil,jelikož neustále pšiká a kašle, počitám stím že má rýmu,je to možné,jestli ano mohu mu dát co mám pro sina kapky na kašel a na rýmu.děkuji za radu a pište mi prosím na email jardarat@seznam.cz.ještě jednou děkuji

Datum 03.01.2013
Vložil Eliška
Titulek Díky

Ahoj. Tyto stránky jsou opravdu krásné. Mám už svého šestého potkana. Myslela jsem si, že mě už nic nepřekvapí, ale dozvěděla jsem se zde spoustu zajímavých věcí a dostala jsem odpovědi na své otázky.
Díky :)

Datum 19.09.2012
Vložil Markéta
Titulek Děkuji

Ahoj, chtěla jsem vám moc poděkovat. Pořídila jsem si dva potkaní samečky Čertíka a Bertíka (zatím miminka) a váš web mi opravdu pomohl.Jsem ráda, že jsem vstoupila zrovna na váš web.Kluky mám doma přesně týden a už mi mlaskají na rameni a strkají mi čumáček do ouška, tak jsem velice spokojená. Ještě chviličku a dám jim prozkoumat pokojíček :o)

Datum 25.09.2012
Vložil Nevena
Titulek Re: Děkuji

To ráda slyším, doufám, že Vám budou kluci dělat jen radost!

Datum 17.02.2012
Vložil lidelion
Titulek hledáme domov

Dobrý den, hledám nový domov pro svého asi desetiměsíčního samečka potkana z důvodu plánovaného odjezdu a bohužel si ho nemohu vzít sebou. Doma by na něj neměl nikdo čas. Jsem přesvědčena že by mu bylo lépe u někoho, kde bude mít společnost dalších potkanů. Bydlím kousek od Brna, jsem schopna ho dopravit na vlakové nádraží, jakmile bude trochu tepleji. Více informací o myšáčkovi případně přes mail. velice děkuji za Vaše případné odpovědi lidelion@centrum.cz

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode